Dëgjo përrallën: Maçoku me çizme

700 L

Categories: SKU: 9789928384461

Një seri përrallash të rrëfyera: duke shtypur butonin e figurës që përkon me faqen, do të mund ta dëgjoni të rrëfyer atë pjesë të përrallës. Përralla klasike, të famshme e nga më të pëlqyerat, që mund t’ia lexoni ju, por që fëmijët mund t’i dëgjojnë edhe vetë. Zgjidhni mes “Tre derrkucët”, “Pinoku”, “Borëbardha”, “Kësulëkuqja”, “Liza në botën e çudirave”, “Hirushja”, “Sirena e vogël” dhe “Maçoku me çizme”.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

200 x 200 mm

Nr. i faqeve:

12

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dëgjo përrallën: Maçoku me çizme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm