Djali me fustan

700 L

Categories: SKU: 9789928116345

Denisi jeton në shtëpinë e mërzitshme në një rrugë të mërzitshme, në një qytet të mërzitshëm. Por, ai gati zbulon se kur mendja hapet, jeta s’bëhet veçse e mërzitshme. Keni për të qeshur, e për të qarë njëherësh, dhe me ta takuar Denisin, ai ska për t’u ndarë kurrë prej jush. Provojeni një herë…..

Viti i botimit:

2013

Kopertina:

E fortë

Nr. i faqeve:

236

Përkthyes:

Artan Miraka

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Djali me fustan”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm