E çmendun, e çmendun, e çmendun dashunie për ty

600 L

Categories: SKU: 9789928292780

Një përmbledhje poezish, në vazhdën e përmbledhjes me poezi të poetit të madh francez, Prévert “Kjo dashuri”. Poezi për t’u lexuar, për t’u recituar, për t’u kopjuar, për t’u dhënë si dhuratë: për të gjithë të rinjtë që, falë një libri, mund të shprehin ndjenjat e tyre më të thella dhe më komplekse.

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

96

Përkthyes:

Ledia Dushi

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “E çmendun, e çmendun, e çmendun dashunie për ty”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm