Parfumi të njeh

1000 L

Categories: SKU: 9789928366207

Cristina Caboni u bën një dhuratë lexuesve, duke iu rikthyer protagonistes dhe magjisë së romanit të saj të parë, Shtegu i parfumeve, që e bëri aq të njohur në skenën letrare italiane. Pas kaq vitesh, Elena Rosini vazhdon të jetojë në zemrat e lexuesve. Tani ajo është sërish mes nesh nëpër rrugicat e Parisit, peizazhet e Firences dhe destinacionet e reja të udhëtimit të saj. Përkrah ka miq të vjetër e të rinj, por mbi të gjitha parfumet, që kanë aq shumë për të na thënë e mësuar.

Kopertina:

E fortë

Nr. i faqeve:

280

Përkthyes:

Rafaela Marteta

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Parfumi të njeh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm