Zen: Arti i të jetuarit në thjeshtësi

nga Shunmyo Masuno

1000 L

Categories: SKU: 9789951814097

Qëllimi i këtij libri, që është një thesar i vogël në duart e secilit prej nesh, është që të na tregojë se si ndryshimet e vogla në përditshmërinë e secilit mund të jenë burim lumturie dhe qetësie, gjë që do të ndikojë në punë dhe në shtëpi, ashtu sikundër në raportet me veten a të tjerët.

Kopertina:

E fortë

Nr. i faqeve:

221

Përkthyes:

Fatbardha Statovci

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zen: Arti i të jetuarit në thjeshtësi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm