101 Gjëra që duhet të dini për Kafshët

300 L

Categories: SKU: 9789928287021

Preke botën e mahnitshme e të mistershme të kafshëve, duke njohur me imtësi e kërshëri faunën e çdo habitati, që nga savana afrikane deri në pole. Mëso për krijesat që banojnë anekënd planetit dhe për mënyrën e tyre të jetesës. Zbulo më të egrat, më të çuditshmet, madje edhe ato që shkojnë pa u vënë re… Këtu ka gjithçka që duhet të njohë çdo i apasionuar pas mbretërisë së kafshëve, shoqëruar me ilustrime e kuriozitete interesante.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

165 x 250 mm

Nr. i faqeve:

48

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “101 Gjëra që duhet të dini për Kafshët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm