Ç’të bësh kur nuk do të rrish vetëm

Udhëzues për fëmijë nga Kristen Lavallee, Silvia Schneider

560 L

20% Off

Categories: , SKU: 9789928286222

Pilotët e balonave me ajër të ngrohtë përjetojnë aventura të mrekullueshme: ata shohin gjëra që nuk i kanë parë kurrë më parë dhe mësojnë shumë rreth botës që na rrethon.

Fluturimi me balonë disa fëmijëve mund t’u duket diçka e mrekullueshme, ndërsa disa të tjerëve mund t’u ngjallë frikë të fluturojnë vetëm, larg prindërve dhe shtëpisë. Nëse ndihesh i frikësuar kur bën diçka pa prindërit e tu, ky libër është për ty!

Botues:

Nr. i faqeve:

88

Përkthyes:

Aulona Ormeni

Kopertina:

E butë

Viti i botimit:

2019

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ç’të bësh kur nuk do të rrish vetëm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm