Gjej, Ndiej, Mëso: Kafshët e xhunglës

Seria “Gjej, ndiej, mëso

800 L

Categories: SKU: 9789928287915

Në këtë libër plot me ilustrime të mrekullueshme, pjesë e serisë “Gjej, ndiej, mëso”, vogëlushët do të njihen me botën e xhunglës dhe jo vetëm me emrat e kafshëve. Ata do të vështrojnë faqe më faqe për të gjetur kafshët dhe me mollëzat e gishtave të veckël mund ta zbulojnë këtë botë të lezetshme duke prekur e ndjerë trupin e krokodilit e të elefantit, gëzofin e majmunit e plot gjëra të tjera.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

180 x 200 mm

Nr. i faqeve:

10

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Gjej, Ndiej, Mëso: Kafshët e xhunglës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm