Numrat e parë

Seria “Libra me tre tinguj

800 L

Categories: SKU: 9789928349033

Në këtë libër, që është pjesë e serisë “Libra me tre tinguj”, vogëlushët do të mësojnë numrat nga 1 në 10, ndërkohë që zbulojnë parkun, marrin pjesë në një festë dhe argëtohen me miqtë e tyre të rinj, qenushin, kotelen e miushin. Ilustrimet mbresëlënëse dhe tingujt befasues që dalin, po të shtypin butonat e rrumbullakët, e bëjnë librin edhe më tërheqës e të dashur për fëmijët.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

200 x 260 mm

Nr. i faqeve:

8

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Numrat e parë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm