Gjëra që nuk i thamë kurrë

1400 L

Categories: SKU: 9789928005939

LINA KA SEKRETET E SAJ DHE SIKUR NASHI TË ZBULOJË ARSYEN E VËRTETË PSE AJO GJENDET NË QYTET, NUK DO TA FALË KURRË.
Përveç kësaj, Lina nuk krijon lidhje. Kurrë. Një aventurë e nxehtë afatshkurtër me një polic të këtushëm? As që bëhet fjalë. Sapo te gjejë atë që po kërkon, nuk ka ndërmend të qëndrojë më gjatë aty. Por Nokemauti ka mënyrën e tij për t’i bërë njerëzit për vete. Dhe me të vendosur që ta bëjë Linën të tijën, Nashi nuk do të tërhiqet më…. edhe pse një gjë e tillë mund ta vërë përballë rrezikut për jetën.

Viti i botimit:

2023

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

528

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Gjëra që nuk i thamë kurrë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm