Mortina dhe pushimet në liqenin misterioz

700 L

Categories: , SKU: 9789928366313

Më në fund mbërriti dhe koha e pushimeve! Mortina dhe familja e saj nuk bënin pushime prej… shekujsh. Vendi i pushimit: Vila Fronxola e teze Piperkës dhe kushëririt Dilbert.

Por pushimi zgjat fare pak: Mortina zbulon që një nëpunës i mërzitshëm dëshiron ta nxjerrë në ankand vilën, që ngjan si e pabanuar. Do të arrijnë ta shpëtojnë vilën, para se të jetë shumë vonë?

Kopertina:

E fortë

Nr. i faqeve:

52

Përkthyes:

Ana Sheldia

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mortina dhe pushimet në liqenin misterioz”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm