Motrat Rondoli

600 L

Categories: , SKU: 9789992747501
Në këtë vëllim janë zgjedhur me kujdes disa nga tregimet dhe novelat më të bukura të shkrimtarit të madh francez, si Motrat Rondoli, E vdekura, Horla, Endacaku, Dhoma 11, Gruaja ime, Zonja Herme, Dora rrjepacake etj. Kjo përmbledhje vjen në shqip nga dora mjeshtërore e Nasi Lerës.
Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

160

Përkthyes:

Nasi Lera

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Motrat Rondoli”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm