Përralla Klasike

1000 L

Categories: SKU: 9789928287052

Në këtë përmbledhje do të lexoni me ëndje 75 përrallat më të bukura klasike. Këtu do të gjeni nga ato përralla që i njihni mirë, që i keni dëgjuar, i keni lexuar ose i keni parë në televizor. Por shumicën prej tyre nuk i keni hasur ndonjëherë dhe do ta shihni që janë mjaft të këndshme e interesante. Nuk duhet humbur rasti pa i lexuar e pa i njohur të gjitha përrallat klasike. Në fund të secilës është shkruar mesazhi i përrallës, që u mbetet në mendje e ka vlerë jo vetëm për të vegjlit, por edhe për të mëdhenjtë.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

160 x 190 mm

Nr. i faqeve:

358

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Përralla Klasike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm