Zbuluesit e vegjël: Pylli Tropikal

800 L

Categories: SKU: 9789928384157
Seria “Zbuluesit e vegjël” është seria e duhur për fëmijët kureshtarë, që duan të dinë gjithçka për botën që na rrethon. Në librin “Pylli tropikal” do të zbuloni gjëra të mahnitshme për kafshët e bimët ekzotike. Le të hedhim një sy në pyllin tropikal. Ngrini kapakët që të takoni shumë kafshë të këndshme, zbuloni se cilat bimë rriten atje dhe njihuni me pyllin tropikal më të madh në botë: Amazonën. Sa shumë gjëra ka për të zbuluar!
Kopertina:

E fortë

Përmasat:

210 x 230 mm

Nr. i faqeve:

16

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zbuluesit e vegjël: Pylli Tropikal”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm