Tom Gejts 3 – Gjithcka eshte e mrekullueshme

1200 L

Categories: SKU: 9789928116987

Gjyshja Mejvis dëshiron të gatuajë për ditëlindjen time, gjë që mund të jetë një katastrofë!

Lajme të mira…

1. Po regjistrojmë gjelin në një konkurs të zonës për qentë kështu që (sa për ndryshim) ai ka erë të mirë dhe është i pastër.

2. Zëri im i mrekullueshëm i të kënduarit po e çmend Delian… Jeah!

Lajme të këqija

3. Gjyshja Mejvis dëshiron të gatuajë për ditëlindjen time, gjë që mund të jetë një katastrofë!

4. Markus Meldru vazhdon të më fusë në telashe, sepse është një kërcimtar koti.

Botues:

Nr. i faqeve:

410

Përkthyes:

Floreta Bruzia

Kopertina:

E butë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tom Gejts 3 – Gjithcka eshte e mrekullueshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm