Tom Gejts 6: Gostitje tepër të veçanta

900 L

Categories: SKU: 9789928219541

Është me të vërtetë ftohtë jashtë dhe ne të gjithë shpresojmë se do të bjerë borë. Po! Derek dhe unë mund të bëjmë një këndes prej bore dhe të luajmë me topa bore (shiko, Delia!). Gjyshja Mavis ka filluar të më thurë një triko leshi të re për dimër, por gjërat duket se nuk po shkojnë si duhet…

Botues:

Nr. i faqeve:

232

Përkthyes:

Floreta Bruzia

Kopertina:

E butë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tom Gejts 6: Gostitje tepër të veçanta”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm