Tom Gejts 7 – Me pakëz fat

900 L

Categories: SKU: 9789928219886

Nga kolana e famshme ndërkombëtare për fëmijë, vjen edhe një tjetër libër i Tom Gejts. Ky libër ka plot gjëra fanstastike, histori gazmore, shaka plot kripë, aventura fëmijës, piktura fantastike. Prandaj ka marrë shumë çmime ndërkombëtare…

Babi dëshiron të më bëjë një balonë; kështu që mund të dalim jashtë dhe të marrim shumë ajër të pastër. Nuk do ta kisha aspak problem nëse do të kishim një qen, por kjo nuk ka për të ndodhur sepse Delia është “alergjike” nga qentë (ndërsa unë mendoj se jam alergjik nga Delia). Unë, Dereku dhe Normani po planifikojmë të bëjmë prova serioze për Betejën e Grupeve në revistën javore të rrokut. Kemi shumë kohë, – kështu që nuk më zë Paniku. (Ende)

Botues:

Nr. i faqeve:

224

Përkthyes:

Floreta Bruzia

Kopertina:

E butë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tom Gejts 7 – Me pakëz fat”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm