Uma dhe përgjigja e të gjitha pyetjeve

1200 L

Categories: SKU: 9789951817653

Sakaq, Uma ka në dorë (apo më mirë të themi, në vesh) përgjigjen e çdo pyetjeje – që nga kryeqyteti i Mozambikut e deri te ngjyra e brekëve të drejtoreshës së shkollës – dhe vendos t’i përdorë këto përgjigje për të shpëtuar shtëpinë dhe babanë.
Ndërkohë, Umës do t’i duhet të përballet me shpikësen djallëzore e cila për ta rimarrë Athinën do të jetë e gatshme të bëjë gjithçka – por Umës do t’i duhet të pranojë edhe faktin se jo të gjitha pyetjet kanë përgjigje…

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

324

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Uma dhe përgjigja e të gjitha pyetjeve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm