Aroma e lumturisë është më e fortë nën shi

nga Virginie Grimaldi

1200 L

Categories: SKU: 9789928286918

Nëse ndjenjat e Benit janë zhdukur, mjafton t´i gjallërojmë. Kështu, çdo ditë, ajo do t’i shkruajë një kujtim të historisë së tyre. Por kjo zhytje në të shkuarën mund të nxjerrë edhe sekretet e varrosura thellë. Me ndjeshmëri ekstreme dhe shumë humor, Virginie Grimaldi arrin të na bëjë të rijetojmë çastet e jetës dhe dashurisë, duke kaluar nga e qeshura në lot.

Viti i botimit:

2021

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

330

Përkthyes:

Ivana Tomço

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Aroma e lumturisë është më e fortë nën shi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm