Banda e mesnatës

1200 L

Categories: SKU: 9789928219411

Mirëse vini në “Bandën e mesnatës”! Mesnata është koha kur shumica e fëmijëve flenë, përveç sigurisht… bandës së mesnatës! Pikërisht atëherë nisin aventurat e tyre, kur Tomi përfundon në spital me një goditje në kokë dhe takon edhe katër fëmijë të tjerë….. Banda jonë nuk duhet humbur kurrësesi

Tomi pasi ha një top kriteki në kokë, përfundon në spitalin “Lord Fant” ku përballet me njeriun më të frikshëm që ka parë ndonjëherë. Dhe, kur mendon se gjërat nuk kanë ku të shkojnë më keq, has kryeinfermieren që drejton pavjonin e fëmijëve.

Por, Tomit nuk i shkon mendja që të nisë udhëtimin më epik të jetës së tij.

Kjo është historia magjike e pesë fëmijëve të atij pavjoni në kërkim të aventurave!

Libri i nëntë për fëmijë nga David Walliams është historia e dhembshurisë dhe miqësisë – dhe dëshmia sesi ëndrrat bëhen realitet

Viti i botimit:

2017

Kopertina:

E fortë

Nr. i faqeve:

480

Përkthyes:

Artan Miraka

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Banda e mesnatës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm