Bisha e pallatit mbretëror

1500 L

Categories: SKU: 9789928341068

Londra është e rrënuar, njerëzit janë të uritur dhe vendin e ka pllakosur kudo errësira…

Princ Alfredi – një djalë shëndetlig i dhënë pas librave – nuk ka dalë kurrë nga muret e sigurta të pallatit mbretëror. Por tani në Bakingam po ngjasin gjëra të çuditshme dhe jeta e Alfredit nuk do të jetë më e njëjta.

Në mes të natës, zhurma e hapave të një përndjekjeje të tmerrshme kumbon nëpër korridore. Është pikërisht çasti kur po marrin me forcë mamanë e shtrenjtë të Alfredit, vetë Mbretëreshën, për ta mbyllur në Kullën e Londrës. Alfredi duhet të bëhet i guximshëm e të ndërmarrë një mision të jashtëzakonshëm për ta shpëtuar atë… dhe mbarë botën.

Udhëtoni para në kohë për t’u njohur me një aventurë fantastike: një histori me mite e legjenda që ka për t’jua mbajtur zemrat peshë deri në fundin emocionues të saj.

Viti i botimit:

2021

Kopertina:

E fortë

Nr. i faqeve:

464

Përkthyes:

Besnik Rika

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Bisha e pallatit mbretëror”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm