Central Park

1000 L

Categories: SKU: 9789928001542

Alisa dhe Gabrieli nuk kanë asnjë kujtim nga nata e shkuar…, por as e kanë harruar atë. Nju Jork, ora 8 e mëngjesit. Alisa, një vajzë e re parisiane, dhe Gabrieli, pianist xhezi amerikan, zgjohen të prangosur me njëri-tjetrin në një stol në Central Park. Nuk njihen dhe nuk u kujtohet se ku mund të jenë takuar. Një natë më parë, Alisa po festonte me shoqet në Shans Elize kurse Gabrieli luante në piano në një klub të Dublinit. E pamundur? E megjithatë…

Viti i botimit:

2016

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

300

Përkthyes:

Adriana Gjika

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Central Park”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm