Ditari im sekret i aventurave

1000 L

Categories: , SKU: 9789928177360

Njihuni me Ben Profesionistin, një aventurier i lindur, eksplorues guximtar, agjent sekret, por edhe detektiv privat. Ai do t’ju udhëheqë për t’u bërë një detektiv i famshëm, si Sherlok Holmsi, eksplorues i deteve, si Kristofor Kolombi, aventurier, si Indiana Xhonsi. Me udhëzuesin e plotë që tregon se si mund t’u mbijetosh rreziqeve të natyrës, me testet e personalitetit për të njohur më mirë veten, me një ditar të posaçëm për të fshehtat e tua, si dhe me kuriozitetet interesante, këtë libër nuk do ta heqësh dot nga dora.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

180 x 220 mm

Nr. i faqeve:

144

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ditari im sekret i aventurave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm