Unë di

2500 L

Categories: SKU: 9789995641245

Një libër për më kureshtarët? Për ata që nuk ngopen kurrë me informacion dhe që duan të mësojnë gjithçka për gjithçka? Ky është i duhuri! Në të do të mësoni për avionët më të shpejtë, për peshkaqenët më të frikshëm dhe për rekordet më të çuditshme. Galeria e madhe e fotove që do të gjeni në brendësi të librit, titujt dhe kërshëritë, faktet e pabesueshme e shumë të tjera, do të jenë një thesar që ka gjithmonë diçka për të treguar. Ky libër duket sikur thotë: Më pyet, dhe do të të përgjigjem. Po ashtu, do të të mësojë si të zbarkosh në një kometë, si të shëtisësh në hapësirë dhe si t’i zbulosh mrekullitë e botës sonë. Kështu, do të thuash pa frikë: Unë di!

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

220 x 290 mm

Nr. i faqeve:

304

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Unë di”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm