Ditari i një ylli

1000 L

Categories: , SKU: 9789928177179

Po, ti je një yll i vërtetë, ndaj edhe ne kemi krijuar këtë ditar që do të të vijë në ndihmë në rrugën tënde të shndritshme. Në të, veç të tjerash, mund të shkruash për shijet e pasionet e tua, të hartosh tekste këngësh dhe të bësh teste për të njohur më mirë yllin që ke brenda vetes. Po ashtu, do të të japim ca këshilla se si mund të shndërrohesh në një yll dhe do të të mësojmë mënyrat se si organizohen ftesat e duhura për miqtë që do të shohin shfaqjet e tua. Ji e lirshme, ti je një yll!

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

180 x 220 mm

Nr. i faqeve:

128

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ditari i një ylli”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm