E panjohura e Senës

1200 L

Categories: SKU: 9789928005250

Një natë dhjetori me mjegull, një grua e re nxirret nga lumi Senë pranë Urës së Re. Lakuqiq, me amnezi, por e gjallë. Shumë e tronditur, ajo dërgohet në infermierinë e komisariatit të policisë së Parisit… nga ku arratiset pas disa orësh.
Analizat e ADN-së dhe fotot zbulojnë identitetin e saj; ajo është pianistja e njohur Milena Bergman. Por kjo është e pamundur sepse Milena ka vdekur në një aksident ajror, mbi një vit më parë.
Rafaeli, ish-i fejuari i saj dhe Roksana, një police e mënjanuar, i futen me pasion këtij hetimi, të vendosur për ta sqaruar këtë mister: si mund të jesh edhe e vdekur edhe e gjallë?

Viti i botimit:

2023

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

364

Përkthyes:

Nonda Varfi

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “E panjohura e Senës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm