Getsbi i madh

900 L

Categories: SKU: 9789928000613

Vepra që shënoi pikën kulmore në krijimtarinë e F. Scott Fitzgerald. Kjo është historia e Jay Gatsby, një i ri i pashëm dhe i pasur, dhe dashurisë së tij për bukuroshen Daisy. Një përshkrim i mrekullueshëm i periudhës kur, siç e përshkruan “The New York Times”, “xhini ishte pija kombëtare dhe seksi obsesioni i përgjithshëm”.

Viti i botimit:

2012

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

236

Përkthyes:

Stavri Pone

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Getsbi i madh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm