Gjithçka që duhet të dini për kafshët

2500 L

Categories: SKU: 9789928177407

Kur të shfletoni faqet plot ngjyra të kësaj enciklopedie që ju flet për kafshë nga më të çuditshmet, që nga më të voglat e deri te më të mëdhatë, mënyrën se si jetojnë dhe kërshëri nga jeta e tyre, do të ndiheni sikur jeni futur brenda kësaj bote mahnitëse, plot me të papritura. Me librin “Gjithçka që duhet të dini për kafshët”, imagjinata e lexuesit do të nxitet nga faqja në faqe dhe informacionet e marra do të jenë interesante dhe intriguese. Informacionet janë të grupuara në pesë kapituj që eksplorojnë mbretërinë e madhe të kafshëve. Libri përmban veprimtari, fjalorth, adresa interneti, fakte të çuditshme dhe kërshëri që do të frymëzojnë mendjen e fëmijëve. Këndet e posaçme informuese dhe ndërvepruese mbështesin dhe përforcojnë çdo temë të librit, si dhe u japin mundësi fëmijëve të provojnë veten për atë çka kanë lexuar.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

220 x 280 mm

Nr. i faqeve:

160

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Gjithçka që duhet të dini për kafshët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm