Kafshët fantastike dhe ku mund të gjenden

1000 L

Categories: , SKU: 9789928217929

Eksploruesi dhe magjizoologu Njut Skamandër sapo ka mbaruar një udhëtim rreth botës në kërkim të krijesave magjike më të rralla dhe të pazakonshme. Mbërrin në Nju Jork duke menduar se qëndrimi i tij do të jetë vetëm një ndalesë e shkurtër. Por kur valixhja e tij magjike hapet gabimisht disa nga kafshët fantastike të Njutit arratisen nëpër qytet dhe telashet fillojnë për të gjithë.

 

Zbulo të gjithë librat e Botës Magjike

 

 

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

365

Përkthyes:

Mira Kroqi

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kafshët fantastike dhe ku mund të gjenden”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm