Icebreaker

1500 L

Categories: SKU: 9789928006301

Sensacion në TikTok! – Shkëndijat ndizen kur një patinatore e zonja dhe një kapiten i ekipit të hokejit detyrohen të dalin në një pistë patinazhi.

Anastasia Alen është përpjekur gjithë jetën për të hyrë në ekipin kombëtar. Duket se gjithçka po shkon sipas planit kur merr një bursë të plotë në Universitetin e Kalifornisë, “Maple Hills”, dhe hyn në ekipin e patinazhit artistik aty.

Asgjë nuk e pengon, madje as kapiteni i ekipit të hokejit, Nate Houkins.

Nate, si kapiten i ekipit, synon ta mbajë skuadrën në formë me stërvitje pa fund në akull. Çka ndërlikohet kur një problem i detyron djemtë të përdorin të njëjtën pistë patinazhi me ekipin e patinazhit artistik – ku bën pjesë Anastasia, e cila e shpreh qartë se nuk e duron dot tipin e tij.

Por kur partneri i patinazhit të Anasta-sias përballet me probleme, asaj nuk i mbetet gjë tjetër veçse të hedhë sytë drejt Nates.

Shkëndijat mes tyre ndizen, por Anastasia nuk shqetësohet… se më parë nuk i kanë pëlqyer kurrë lojtarët e hokejit. Po tani?

REVIEWS

Kur lexoj për të, më vjen të bëhem unë djali më shakaxhi dhe ta bëj për të qeshur atë vajzë.

– Goodreads

Romancë plot shije, tema të vështira, marrëdhënie të shëndetshme e plot të tjera. Icebreaker i ka të gjitha.

– Amazon

Lexojeni këtë libër! Ky libër përmban Romancë. Komedi. Dramë. Personazhet janë të këndshme dhe ngjarjet rrjedhin lirshëm.

– Amazon

Botues:

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

304

Viti:

2024

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Icebreaker”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm