Joshi femrat me sinqeritet

1300 L

Categories: , , SKU: 9789928265531

Ky është një libër për t’u bërë një mashkull më tërheqës, jo mbi bazën e marifeteve, taktikave, lojërave apo teknikave, por mbi zhvillimin vetjak. Të vërtetat që gjenden brenda mbështeten në dekada të tëra studimesh psikologjike. Flet për procesin e joshjes si një proces emocional, në vend që të shqetësohesh për hapat logjikë që duhet të ndjekësh.

Synimi i tij është të krijosh lidhje të thella me femrat, në vend që të përpiqesh t’u bësh përshtypje. Është guida më e plotë dhe më e sinqertë se si një mashkull mund të tërheqë femrat pa u shtirur, pa gënjyer dhe pa imituar të tjerët. Mjaft u solle si mashkull tërheqës dhe bëhu i tillë.

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

336

Përkthyes:

Bledar Kurti

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Joshi femrat me sinqeritet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm