Ndodhi në vjeshtë (Wallflowers #2)

1200 L

Categories: SKU: 9789928005823

Nga saga “Lulet e murit” e autores amerikane Lisa Kleypas vjen romani i dytë i kësaj romance historike “Ndodhi në vjeshtë”; Një bestseller absolut në të gjithë botën që po korr sukses të jashtëzakonshëm edhe në Shqipëri, i hedhur në qarkullim nga shtëpia botuese Bota Shqiptare.

Ndodhi në ballo, ku bukuroshja Lilianë Bouman zbuloi që temperamenti i saj prej amerikaneje, s’shihej me sy të mirë në shoqërinë e stërholluar amerikane. Sidomos nga Lord Uestklifi, Markusi, beqari i artë më i padurueshëm i qytetit.

Ndodhi në kopsht, ku Markusi dhe Liliana zbuluan që një puthje e vetme plot pasion mund të vlente më shumë se një mijë paragjykime arrogante, dhe madje më shumë se një parfum afrodiziak!

Ndodhi në vjeshtë, kur Markusi, burri që nuk e kishte humbur kurrë kontrollin e emocioneve të tij, zbuloi se nuk ishte aspak një shkëmb: me Lilianën çdo prekje ishte një torturë shumë e këndshme.

Por ajo amerikane e pacipë nuk ishte patjetër në listën e “grave që duheshin marrë për nuse”…

Viti i botimit:

2023

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

372

Përkthyes:

Adrian Beshaj

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ndodhi në vjeshtë (Wallflowers #2)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm