Konspiracioni boteror

2100 L

Categories: SKU: 9789928000040
Rreth 700 faqe të mbushura me kërkime dhe referime historike, biografike e simbolike. Është një kryevepër që lidh të gjitha pikat dhe zbulon lidhjet e fshehura mes personazheve, ngjarjeve dhe tematikave që, në dukje, nuk kanë asgjë të përbashkët mes tyre dhe tregon se të gjitha elementet lidhen në mënyrë të përsosur mes tyre.
Viti i botimit:

2014

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

784

Përkthyes:

Taulant Hatia

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Konspiracioni boteror”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm