Më shumë se Top Secret

1250 L

Categories: SKU: 9789995611965
A ishte 11 shtatori i sajuar nga brenda? A po shterojnë rezervat e naftës? Pse e ndryshoi Air Force historinë e saj për Stefenvillin? A përmbajnë shenjat rrugore kode të fshehtë?
Jim Marrs trajton temat më të nxehta dhe ju tregon juve kush, çfarë, kur, ku dhe pse, mbi: A ishte 11 shtatori i sajuar nga brenda? A po shterojnë rezervat e naftës? Pse e ndryshoi Air Force historinë e saj për Stefenvillin? A përmbajnë shenjat rrugore kode të fshehtë? A po mbahet e fshehur nga publiku energjia falas/ alternative? A është Rezerva Federale një mashtrim? A janë të vërtetë bishtat e gazrave kimikë të avionëve? A ka një bazë naziste në Antarktikë? Kush e vrau Xh. F. Kenedin? A erdhi nga e ardhmja Xhon Titor? Kush i ndërtoi zukatësit? Çfarë qendroi pezull mbi Terminalin C17 të Aeroportit O’Hare? Çfarë fluturoi mbi Feniks? A kanë qenë mashtrime uljet në Hënë? Kush është vendosur në Hënë? Çfarë u rrëzua në Rasuell? A është Zoti një alien? Ç’do të ndodhë në vitin 2012? Mbi autorin Jim Marrs mund të quhet fare mirë autori lider botëror mbi konspiracionet, me mijëra kopjet e shitura të bestsellerave: “Kush e sundon botën?”, “Ngritja e Rajhut të Katërt” dhe “Zjarr: Komploti që vrau Kenedin”. I lindur në Fort Uorth të Teksasit, përfshi edhe gazetën Fort Uorth Star Telegram. Pasi shërbeu në zbulimin e Ushtrisë së Katërt gjatë Luftës së Vietnamit, ai u bë shkrimtar i temave ushtarake dhe atyre të aerohapësirës në gazeta, si dhe reporter investigativ.
Viti i botimit:

2014

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

424

Përkthyes:

Nikolla Langore

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Më shumë se Top Secret”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm