Lakuriq Sygjelbri

300 L

Categories: SKU: 9789928240644

Lakuriq Sygjelbri është një banor i pazakontë i shkollës së fëmijëve. Ai fle mu në shtyllën e ziles. Askush nuk e kishte menduar se ai dhe familja e tij që fle ditën dhe fluturon natën, do të ishte aq e dobishme, deri kur… Ndiqni aventurat e lakuriqëve të natës, shëtitni bashkë me ta dhe argëtohuni me ngjarjet e gëzueshme të libërthit. Duke u zbavitur, do të mësoni më shumë për disa kafshë që nuk do ta kishit menduar kurrë se janë aq të dobishme për natyrën dhe për jetën tonë.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

160 x 160mm

Nr. i faqeve:

16

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Lakuriq Sygjelbri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm