Libri i bebushes sonë me 15 ninullat shqiptare

1500 L

Categories: SKU: 9789928177919-1

Ardhja në jetë e një fëmije është një çast aq i lumtur që pasohet nga shumë të tjerë me rritjen e tij, me ushqimin e parë, foton e parë, banjën e parë… Ky libër-album i këndshëm me ilustrime të mrekullueshme do të të ndihmojë t’i jetësosh përngahera këto çaste të lumtura. Në fletët e tij ke nga një vend të posaçëm për gjithçka që ka të bëjë me beben tënde;aty mund të ngjitësh foto që nga ekografia në barkun e mamit e deri te ditëlindja e tij e parë dhe të shënosh përmasat e tij muaj pas muaji. Ky libër i ëmbël është krijuar për të të dhënë mundësinë të fiksosh në faqet e tij mrekullitë e përditshme të mrekullisë sate që quhet fëmijë. E kush nuk do të donte që, kur të rritej, të kishte një album kaq të rrallë sa ky!

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

250 x 250 mm

Nr. i faqeve:

24

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Libri i bebushes sonë me 15 ninullat shqiptare”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm