Mëso rregullat e mirësjelljes me elefant Gazmorin

400 L

Categories: SKU: 9789928240453

Elefant Gazmori është kaq i këndshëm, por edhe po kaq zhurmshëm! Ai do të përjetojë shumë e shumë aventura, por nuk di të sillet siç duhet, ndaj kafshët e tjera të savanës e shpërfillin… Mëso edhe ti rregullat e sjelljes së mirë bashkë me Gazmorin! Ai ka një shok të mirë që do t’ia mësojë ato, ndërsa ti ke në duar një libër si ky, që do të të argëtojë dhe, njëkohësisht, do të të japë disa këshilla shumë të vyera. Një seri që do t’i zhvillojë fëmijës suaj fantazinë dhe do t’i mësojë, në mënyrën më të këndshme, rregullat e të jetuarit me të tjerët.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

220 x 220mm

Nr. i faqeve:

30

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mëso rregullat e mirësjelljes me elefant Gazmorin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm