Krimbeshë Ambla

300 L

Categories: SKU: 9789928240675

Kjo krimbeshë Ambla është me të vërtetë e ëmbël. Atë e prek trishtimi i një luleje, i pëlqen të ndihmojë të tjerët dhe të shijojë natyrën, sidomos kur pllaquritet në pellg në mes të shiut. Por… edhe një vogëlushe e ëmbël si ajo mund të përballet me rreziqe. Ndiqni aventurat e krimbeshës së vogël dhe mësoni se cila është mënyra e saj për të ndihmuar natyrën. Sepse, të jesh i vogël, nuk do të thotë të jesh edhe i padobishëm. Tashmë e mësuam edhe me librat e tjerë të kësaj serie, por ka ardhur koha të bindemi, apo jo?

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

160 x 160mm

Nr. i faqeve:

16

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Krimbeshë Ambla”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm