Zbuluesit e vegjël: Matematika

800 L

Categories: SKU: 9789928384171
Seria “Zbuluesit e vegjël” është seria e duhur për fëmijët kureshtarë, që duan të dinë gjithçka për botën që na rrethon. Në librin “Matematika” do të zbuloni gjëra të mahnitshme për matematikën dhe sa i lehtë e i nevojshëm është përdorimi i saj. Le të fillojmë udhëtimin në botën mahnitëse të matematikës. Ngrini kapakët për të zbuluar gjërat që mund të bëjmë me numrat, që nga mënyra për të kuptuar botën deri te zgjidhja e problemeve të përditshme. Kjo është mosha kur mund të njihni numrat.
Kopertina:

E fortë

Përmasat:

210 x 230 mm

Nr. i faqeve:

16

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zbuluesit e vegjël: Matematika”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm