Mëso të sillesh në tryezë me Pip Ketrushin

400 L

Categories: SKU: 9789928240439

Keni parë ketrush më të këndshëm se sa Pipi? Me siguri, jo. Ama, ai ka një ves shumë të keq: nuk di të përmbahet para ushqimit, sidomos nëse është bërë me lajthi. Ç’të bëjë Pipi për të ndryshuar? Asgjë më shumë sesa të shoqërohet me miushen Mimi, me të cilën kalon disa aventura të pazakonta dhe, njëkohësisht, mëson se si duhet të sillesh në tryezë, që miqtë të mos zemërohen me ty. Çfarë argëtimi këto aventura me Pipin, Mimin dhe kafshët e tjera të pyllit, përmes ilustrimesh fantastike!

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

220 x 220mm

Nr. i faqeve:

30

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mëso të sillesh në tryezë me Pip Ketrushin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm