Mortina dhe kushëriri i tmerrshëm

500 L

Categories: , SKU: 9789928217851

Mortina dhe shoku i saj më i mirë, një zagar albin i quajtur Rrodhe, jetojnë me teton Yllshuar dhe e kalojnë kohën duke luajtur me fantazmat e Vilës së rrënuar. Një ditë prej ditësh, ndodh diçka e papritur: disa fëmijë të fshatit, shokë të Mortinës, mbërrijnë në Vilë, sepse kanë marrë një ftesë misterioze.

Ndërkohë, tetoja Yllshuar zhduket pa lënë gjurmë. Mos lidhet kjo me Dilbertin, kushuririn e tmerrshëm, që sapo ka ardhur për vizitë?

Kopertina:

E fortë

Nr. i faqeve:

46

Përkthyes:

Ana Sheldia

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mortina dhe kushëriri i tmerrshëm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm