Mësoj të vëzhgoj me laps dhe gomë

400 L

Categories: SKU: 9789928349491

Ky libër është pjesë e serisë prej pesë librash “Mësoj… me laps me gomë”. E veçanta e kësaj serie është se për çdo libër ka një laps me gomë, me të cilin fëmija edhe mëson, edhe zhdërvjelltësohet, por edhe argëtohet. Ndihmojeni fëmijën që, pasi të plotësojë një faqe, t’ia fshini me një pece e t’ia nisë nga e para. Në këtë libër, nëpërmjet lojërave zbavitëse dhe figurave, fëmija do të mprehë aftësitë vëzhguese e do të mësojë të përqendrohet më mirë.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

210 x 290 mm

Nr. i faqeve:

16

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mësoj të vëzhgoj me laps dhe gomë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm