Mësoj të numëroj me laps dhe gomë

400 L

Categories: SKU: 9789928349545

Në këtë libër, fëmija do të mësojë të numërojë, por edhe të shkruajë numrat nga 1 në 10. Me anë të lapsit me gomë, që është edhe e veçanta e serisë prej pese librash “Mësoj… me laps me gomë”, si dhe me anë të figurave mbresëlënëse, fëmija jo thjesht do të mësojë, por mbi të gjitha do të zbavitet e do të zhdërvjelltësohet. Ndihmojeni fëmijën që, pasi të plotësojë një faqe, t’ia fshini me një pece e t’ia nisë nga e para.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

210 x 290 mm

Nr. i faqeve:

16

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mësoj të numëroj me laps dhe gomë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm