Mësuesit më të këqij në botë

1400 L

Categories: SKU: 9789928286598

Po i patët njohur “ Fëmijët më të këqij . . .” Bëhuni gati edhe për shumë, shumë më të këqij . . .
Kujdes! Këta mësues do t’ju bëjnë të dridheni . . .

Të duken të këqij mësuesit e tu, ë ?! Le po të njohësh këta! Plot dhjetë histori për mësues të ligj nga më të llahtarshmit . . . këta të bëjnë t’ia mbathësh me të katërta nga shkolla.

Doktor Tmerri i shkencës është gjysmë njeri e gjysmë përbindësh . . . Ruaju nga mësuese Sithja e kobshme. Ajo është Gjithnjë e nxehur dhe në kërkim të dënimeve . . . Kurse, sa për mësues Fobin: ai është ndryshe nga mësuesit e tjerë. Atij i ka hyrë lepuri në bark prej . . . fëmijëve!
Miliona lexuesit që adhurojnë “Fëmijët më të këqij në botë” tani do të zbulojnë në këtë koleksion ngjethës disa nga të rriturit më të tmerrshëm, “ Mësuesit më të këqij në botë”, sjellë për ju nga autori bestseller numër një David Walliams, ku çdo histori është ilustruar me ngjyra të lavdishme nga artisti gjeni Tony Ross.

Viti i botimit:

2019

Kopertina:

E fortë

Nr. i faqeve:

310

Përkthyes:

Artan Miraka

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mësuesit më të këqij në botë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm