Një gjë e vetme

1000 L

Categories: , SKU: 9789928004727

TË DUHET MË PAK

Të duhet më pak shpërqendrim, më pak ngarkesë. Lumi i madh i e-maileve, teksteve, mesazheve e takimeve të përditshme të shpërqendron dhe të streson. Kërkesat e njëkohshme nga puna dhe familja sa vijnë e shtohen. Me çfarë kostoje? Punë e dorës së dytë, afate që nuk i kap dot, pagesa më të ulëta, përparim më i ngadaltë në karrierë dhe shumë stres.

DHE TË DUHET MË SHUMË

Të duhet më shumë produktivitet në punë. Më shumë të ardhura për jetë më të mirë. Të duhet më tepër kënaqësi nga jeta, më shumë kohë për veten, familjen dhe miqtë.

TANI, MUND T’I KESH TË DYJA – MË PAK DHE MË SHUMË

Në librin “Një gjë e vetme”, do të mësosh si:

  • Të shpëtosh nga rrëmuja
  • Të arrish rezultate më të mira në më pak kohë
  • Të mbledhësh forcat drejt synimit
  • Të ulësh stresin
  • Të kapërcesh ndjesitë dërrmuese
  • Të rigjallërosh energjitë
  • Të qëndrosh në shina
  • Të zotërosh ato që kanë rëndësi
Viti i botimit:

2021

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

288

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Një gjë e vetme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm