Njëra nga vajzat

1200 L

Categories: SKU: 9789928338631

NJËRA GËNJEN

NJËRA ËSHTË E HUAJ

KUSH ËSHTË VRASËSJA?

Ajo duhej të ishte fundjava e përsosur. Gjashtë vajza, aq të ndryshme nga njëra-tjetra, udhëtojnë në një ishull grek për festën e beqarisë së Leksit. Nga pamjet e lavdishme të oqeanit, tek tavernat tradicionale dhe rrugët plot drita, ajo fundjavë pushimesh duket shumë e bukur për të qenë e vërtetë. Mirëpo secila prej vajzave fsheh një sekret.

Dikush është i vendosur që martesa e Leksit të mos ndodhë kurrë… dhe që një person të mos largohet gjallë nga ishulli.

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

426

Përkthyes:

Pranvera Palushi

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Njëra nga vajzat”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm