Njeriu që qesh (vol. 1)

1000 L

Categories: SKU: 9789928001474

Në natën e 29 janarit 1690, një fëmijë dhjetëvjeçar braktiset pasi burrat që e kishin mbajtur që nga lindja. Fëmija është këmbëzbathur dhe duke vdekur urie në mes të një stuhie dëbore ndërsa mbërrin te një trekëmbësh që mban kufomën e një krimineli të varur. Poshtë trekëmbëshit, një grua rreckamane ka ngrirë nga i ftohti. Fëmija tenton të vijojë më tutje kur dëgjon zërin e një vajze të vogël….

Viti i botimit:

2015

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

320

Përkthyes:

Bujar Doko

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Njeriu që qesh (vol. 1)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm