Flow: Psikologjia e lumturisë dhe e përvojes optimale

nga Mihaly Csikszentmihalyi

1500 L

Categories: SKU: 9789951817707

“Ky libër shqyrton një gjendje shpirtërore lumturie të quajtur rrjedhë (flow), ndjesinë e angazhimit të plotë në një aktivitet krijues dhe energjik.”

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Flow: Psikologjia e lumturisë dhe e përvojes optimale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm