Përrallëza klasike me pop-up: Ana dhe njëbrirëshi

300 L

Categories: , SKU: 9789928349699

Ky libër është pjesë e serisë “Përrallëza klasike me pop-up”, që përmban 8 tituj: “Libri i xhunglës”, “Bambi”, “Njëbrirëshi i bardhë”, “Kësulëkuqja” , “Borëbardha”, Rosaku i shëmtuar”, “Tre derrkucët”, “Ana dhe njëbrirëshi

Ana vogëlushja endej e argëtohej pa masë me qenushin e saj bukurosh, Çipsin, në pyllin afër shtëpisë. Një ditë prej ditësh ata dëgjuan një rënkim të çuditshëm dhe morën për andej nga vinte zhurma. Bafas panë një njëbrirësh të gjorë që e kishte sulmuar një ujk i egër dhe e kishte plagosur. Ç’ndodhi më pas? Shfletojeni librin, që edhe të mësoni historinë e tyre, por edhe ta ndieni duke parë e prekur figurat, që kërcejnë e dalin prej fletëve si në një teatër në miniaturë.

Kopertina:

E Fortë

Përmasat:

140 x 190 mm

Nr. i faqeve:

10

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Përrallëza klasike me pop-up: Ana dhe njëbrirëshi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm