PO! 60 sekrete të vertetuara shkencërisht për të qenë më bindës

1000 L

Categories: , SKU: 9789928265357

Ndryshimet e vogla mund të bëjnë dallim madhor për fuqitë tuaja bindëse

Ju do të dëshironit që kolegët të bien dakord me ju, që fëmijët të bëjnë detyrat e shkollës, që shefi juaj të shohë potencialin tuaj të vërtetë dhe që komshinjtë të mos hedhin më mbeturina. Por, si mund të arrini këto synime?

Duke mësuar shkencën sekrete të bindjes. Bazuar në mbi 70 vite studime të psikologjisë së bindjes dhe i shkruar nga një skuadër shkencëtarësh të bindjes që njihen botërisht dhe që librat e të cilëve janë shitur në mbi 4 milionë kopje. PO përmban me dhjetëra këshilla të cilat nuk do të doni ti humbisni, dhe secila prej tyre është e vërtetuar shkencërisht që do tju shtojë fuqitë bindëse.

Cilën fjalë mund të filloni të përdorni sot për të shtuar me mbi 50% mundësinë që njerëzit të thonë PO?

Në situata konkurruese si për shembull prezantimi i biznesit tuaj apo një intervistë pune, ka shumë gjasë të dilni me sukses nëse shkoni i pari apo i fundit?

Përse njerëzit zgjedhin një Mercedes pasi kanë listuar arsyet përse preferonjë një BMW?

Dhe a duken vërtetë më të bardhë dhëmbët tuaj nëse përdorni pastë dhëmbësh të prodhuar nga një kompani që dhuron për bamirësi?

Kopertina:

E butë

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PO! 60 sekrete të vertetuara shkencërisht për të qenë më bindës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm